YEMEKLERİMİZ

Otelimizin en çok yemekleri övgü alır. Türk ve Avrupa mutfağından açık büfe olarak sunulan yemeklerimiz her gün taze olarak, titizlikle hazırlanır. Yemeklerimiz kesinlikle ev yemekleri lezzetinde ve kalitesindedir. Bazı akşamlar , yemeğinizi canlı müzik eşliğinde ve açık havada alabileceksiniz.

Yemeklerimiz, gıda güvenliği politikamız gereği mutfak araç gereçlerinin bakımı ve temizliği; yemeklik malzemelerin seçimi, taşınması ve muhafazası; hazırlanma süreçlerinin kontrolü; mutfak fiziksel ortamının temizlik ve düzeni; servis gereçlerinin ve yemekhanenin temizlik ve düzeni sağlanarak hazırlanmaktadır. Bu sayede evinizde olduğu kadar içiniz rahat bir şekilde yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Usta aşçılarımızın elinden sizin için özenle hazırlanan yemeklerin ve tatlıların üstün lezzeti ilk lokmadan itibaren sizi şaşırtacak ve mutlu edecektir. Ferah bir restoran alanı sayesinde sizlere huzurlu ve keyifli öğünler sağlıyoruz. Her öğün ile birlikte restoran bar kısmında yemeğinizin yanına içeceklerinizi de seçebilirsiniz.

ÖĞÜNLER

Günün en önemli öğünü kahvaltı için alışkanlıklarınıza uygun lezzetli ve doyurucu seçeneklerimizle güne güzel ve enerjik başlamanın yolu.

Açık büfe olarak servis edilen öğle yemeği gün boyu aklınızdan çıkmayacak lezzetlerle zenginleştirilen özel çeşitlilikte tatilin keyfini çıkarmanızı kolaylaştıracak.

Harika lezzetlerle ana yemekler, tamamlayıcı tatları ile salatalar ve soslar, yemeğin hazzını arttıran meyve ve özel tatlılar her akşam sizin için özenle hazırlanıyor.

acropol beach hotel spa hamam sauna

SPA MERKEZİ

Hamam sauna ve spa merkezi tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. Dört mevsim aynı rahatlığı bulmak için spa merkezinin vücudunuzu besleyen sıcaklığını kullanın.

acropol beach hotel yemekleri restoran yeme içme

UNUTULMAYACAK LEZZETLER

Sabah öğle ve akşam açık büfe olarak servis edilen çok özel lezzetler. Ana yemeklerin yanında lezzeti ile iştahınızı açacak salata çeşitleri, sos çeşitleri meyve ve tatlılar sizi bekliyor.

acropol beach hotel fittness spor salonu

FITNESS SALONU

Sabah öğle ve akşam açık büfe olarak servis edilen çok özel lezzetler. Ana yemeklerin yanında lezzeti ile iştahınızı açacak salata çeşitleri, sos çeşitleri meyve ve tatlılar sizi bekliyor.

Comments are off this post