LOBBY BAR

Ferah ve deniz manzaralı lobimizde tavla, okey gibi oyunlarımız ücretsizdir. Lobi barda ise istediğiniz içecekleri keyifle yudumlayabilirsiniz.

Akdeniz, Antalya güneşi ve Konyaaltı plajını karşınıza alıp lobi barda arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirirken ya da tek başınıza kitabınızla, müziğinizle ruhunuzu dinlendirirken lobi barın rahat ve konforlu koltuklarında klimalı ortamda en güzel rekreasyon seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Hem açık hem kapalı alana sahip lobi bar sayesinde hem sigara kullananlar için hem de kullanmayanlar için rahat seçenekler bulunuyor. İstediğiniz bütün yerli ve ithal içecekler ile meşrubat seçenekleri servis edilir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Yerli içkiler arasında bira, votka, rakı, şarap gibi çeşitler bulunmaktadır. Bütün içecek çeşitlerimiz bandrollü, denetlenen sağlık ve güvenlik riski barındırmayan, keyifle içebileceğiniz tanıdığınız markalardandır.

Dünyaca ünlü en kaliteli ve elit içecekleri lobi barda bulabilirsiniz. Bütün içecek çeşitlerimiz bandrollü, denetlenen sağlık ve güvenlik riski barındırmayan, keyifle içebileceğiniz tanıdığınız markalardandır.

Hem meşrubat tercihleriniz için ve alkolsüz içecek tercih edenler için ayrıca alkollü ve alkolsüz kokteyllerde kullanılan alkolsüz içeceklerimiz güvenilir ünlü markalardan tercih edilmektedir.

acropol beach hotel spa hamam sauna

SPA MERKEZİ

Hamam sauna ve spa merkezi tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. Dört mevsim aynı rahatlığı bulmak için spa merkezinin vücudunuzu besleyen sıcaklığını kullanın.

acropol beach hotel yemekleri restoran yeme içme

UNUTULMAYACAK LEZZETLER

Sabah öğle ve akşam açık büfe olarak servis edilen çok özel lezzetler. Ana yemeklerin yanında lezzeti ile iştahınızı açacak salata çeşitleri, sos çeşitleri meyve ve tatlılar sizi bekliyor.

acropol beach hotel fittness spor salonu

FITNESS SALONU

Bütün sporcuların ihtiyaç duyabileceği her detay düşünülerek hazırlanmış geniş, ferah ve kapsamlı profesyonel fitness salonumuzda kondisyon yükleme, vücut geliştirme olanakları bulunuyor.

Comments are off this post