GÜNEŞİN TADINI SERİN SULARDA ÇIKARIN

Açık havuzumuzda ve plajımızda şezlong ve şemsiye servisimiz ücretsizdir. Plaj barımızda soft içecek servisimiz bulunmaktadır.

Dünyanın en ünlü plajlarından olan Konyaaltı plajları içerisinde Acropol Beach Hotel misafirleri için özel alan bulunmaktadır. Şemsiye ve şezlong, içecek ve öğlen atıştırmalıklarının da servis edildiği özel plajınızda kendinizi de özel hissedeceksiniz. Akdeniz güneşi ile bronzlaşmak isteyenler ve güneşin enerjisi ile vücudunu beslemek isteyenler için eşsiz bir imkan. Otel binamız ile plajımız arasında sadece bir yol bulunuyor. Yol üzerinde ise güvenli yaya geçitleri ve trafik ışıkları mevcuttur.
Havuzumuz ise otelimizin denize bakan kısmında loby bar ile bitişik haldedir. Havuz alanında da hem bar imkanlarından faydalanabilir hem de şemsiye ve şezlong imkanlarını kullanabilirsiniz.Denizde güneşim yoğun olduğu saatlerde serinlemek için deniz manzaralı korunaklı havuzumuzu tercih edebilirsiniz.

SEÇENEKLER

Acropol Beach, Antalya şehir merkezinde kendine ait plajı bulunan nadir otellerden bir tanesidir.Bu ayrıcalığı yaşayarak tatilinizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Deniz manzaralı kamelyalı ve loby bar ile bitişik serin havuzumuz dilediğiniz an hizmetinizdedir. Havuzda da otel misafirlerimiz için şemsiye ve şezlong imkanlarımız bulunmaktadır.

Suyun arındırıcı gücü ile bedenini tazelemek isteyen misafirlerimiz için hamam ve spa imkanlarımız bulunmaktadır. Türk hamamı konseptini çok seveceksiniz.

acropol beach hotel spa hamam sauna

SPA MERKEZİ

Hamam sauna ve spa merkezi tüm misafirlerimizin kullanımına açıktır. Dört mevsim aynı rahatlığı bulmak için spa merkezinin vücudunuzu besleyen sıcaklığını kullanın.

acropol beach hotel yemekleri restoran yeme içme

UNUTULMAYACAK LEZZETLER

Sabah öğle ve akşam açık büfe olarak servis edilen çok özel lezzetler. Ana yemeklerin yanında lezzeti ile iştahınızı açacak salata çeşitleri, sos çeşitleri meyve ve tatlılar sizi bekliyor.

acropol beach hotel fittness spor salonu

FITNESS SALONU

Bütün sporcuların ihtiyaç duyabileceği her detay düşünülerek hazırlanmış geniş, ferah ve kapsamlı profesyonel fitness salonumuzda kondisyon yükleme, vücut geliştirme olanakları bulunuyor.

Comments are off this post